magnetyczny orbitrek Spokey VIXEN Autor : lowell79 kategoria: Orbitreki
Produkt dostępny w sklepach:
Specyfikacja:


opór magnetyczny: zewnętrzny
koło zamachowe: 4 (kg) 2 kg HSR
Pulsometr: wbudowany w uchwyty i wbudowany w kołach
maksymalna waga: 100 kg
Funkcje komputera: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, scan
Rozmiar: 78,5 x 55 x 129 cm
Maks. Wysokość siedziska: 90 cm
Maks. Wysokość pałąka: 129 cm
Waga: 19 kg
Łączna masa: 21 kg
marka: Spokey


Orbitreki to doskonały wybór dla osób preferujących aktywny życiowy styl o wszelakiej porze roku. Zupełnie bez zależności od pogodowych warunków. Systematyczne treningi dużo bardziej oddziałują na fizyczną formę, dają lepsze samopoczucie, jak również przyczyniają się do polepszenia stylu życia. Istotne jest, aby zakupić sprzęt najlepszej jakości, wykonany przez profesjonalistów. Fizyczna aktywność kształtuje sylwetkę jak również jest źródłem energii na cały dzień. Nic nie daje takiej mobilizacji jak widoczne efekty!


Orbitrek Spoken Vixen rewelacyjnie zdaje egzamin podczas treningów. Ma wpływ na redukcję masy ciała, wzmocnie mięśni i poprawę kondycji. Regulacja i duży zakres funkcji bieżni pozwala dostosować treningi do własnych potrzeb, jak również kontrolować parametry podczas ćwiczeń. Zintegrowane koła umożliwiają prowadzenie i obsługę roweru. Dostosowany jest do wykonywania ćwiczeń w domu.

 

Rower stacjonarny Vixen jest doskonałą alternatywą dla kolarstwa szosowego i górskiego. Dzięki przemyślanej budowie roweru będziesz mógł należycie dopasować pozycję i skutecznie trenować nie wychodząc z domu. Trening spinningowy to rytmiczna jazda na rowerze przy muzyce. Jest wyśmienitym sposobem na polepszenie kondycji fizycznej i zrzucenie niepotrzebnych kilogramów. Alternatywa 8-stopniowej kontroli oporu umożliwia wybór trudności treningu, a pulsometr wbudowany w kierownicę umożliwia lepszą kontrolę treningu.

Dzięki treningom na orbitreku Vixen pokonasz każdy podjazd. Nawet na Przełęcz Krowiarki.