magnetyczny orbitrek Spokey VITAL Autor : Martens kategoria: Orbitreki
Produkt dostępny w sklepach:
Specyfikacja:


opór: magnetyczny zewnętrzny
regulacja: 8-stopniowa, ręczna regulacja oporu
waga koła zamachowego: 4 kg
regulacja siodełka: pionowa
maksymalne obciążenie produktu: 100 kg
funkcje komputera: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, scan
wymiary: 95 x 59 x 129,5 cm
maksymalna wysokość siodełka: 64,5 - 84,5 cm
maksymalna wysokość kierownicy: 125 cm
waga netto: 15,6 kg
waga brutto: 17,5 kg


Treningowy rower Spokey Vital pozostał przygotowany z myślą o osobach, dla których ważne są odpowiednio dobrane parametry treningu, wykonanie dobrej jakości, a także solidność i wytrzymałość urządzenia.


Stacjonarne rowery marki Spokey mają gwarancję na 5 lat na ramę i 3-letnią gwarancję na mechaniczne części, z wyłączeniem części ulegających zwykłemu zużyciu.

Dostępne w urządzeniu transportowe rolki umożliwiają przenoszenie roweru - za ich pomocą swobodnie można przenieść trenażer w wybrane miejsce.

Z myślą o osobach o różnej wysokości, wprowadzona pozostała alternatywa kontroli wysokości siodełka. Umożliwia wybór najlepszego zestawienia odległości siodełka od pedałów.

Zabezpieczająca przed poślizgiem budowa pedałów, jak również paski mocujące stopy zwiększają bezpieczeństwo i wygodę używania roweru.

Stacjonarne rowery Vital zaopatrzone pozostały w komputer, zezwalający na kontrolowanie parametrów w trakcie ćwiczeń. Zamachowe koło, waga koła, a także samego roweru stworzona została z myślą o osobach inicjujących przygodę z treningiem. W modelu Vital użytkownik dostosowuje opór w sposób ręczny w zakresie 8 stopni, za wykorzystaniem gałki obrotowej umieszczonej pod kierownicą. Waga zamachowego koła: 4 kg.